Regenerace, stabilizace, mobilizace a relaxace - Zdravá Páteř

Zdravá páteř
zdraví každému
efektivní prevence a regenerace Vašeho těla
Přejít na obsah

Terapie pro Vaše zdraví

TRPÍTE
bolestmi zad, kloubů, scoliosou, lordosou, kyfozou, protruzí, výhřezem ploténky, neplodností, inkontinencí, aj. neduhy?
POMŮŽE
soubor speciálních, pro tyto účely vyvinutých a dále propracovávaných, osvědčených léčebných pohybů a cviků.
METODA SPS
vyvinutá a úspěšně šířená čs. lékařem Dr. R. Smíškem a celosvětově londýnským centrem vedeným Ing. J. Mitáčková.
APLIKUJTE
pod profesionálním vedením zkušených certifikovaných lektorů, kteří Vám předají svoje praktické zkušenosti a znalosti.
KDO
každý bez rozdílu věku, fyzické zdatnosti, pohlaví, invalidé i těhotné. Samostatně po konzultacích a výuce cvičení.
KDE a KDY
všude, kde lze uchytit pružné lano a je dostatek místa pro pohyb. Podle Vašeho plánu nebo kdykoliv cítíte a potřebujete.

Prezentace cvičení

Několik ukázek ze souboru speciálního cvičení pro každého, pro upevnění Vašeho zdraví, které každému přináší skvělé výsledky při dodržení jeho správného a pravidelného provádění. Ověřte si, prosím, v části Reference.


Nejvíce jsou nám na očích naši blízcí, přátelé, okolojdoucí včetně VIP osobností sportovního, kulturního, politického a společenského života, se kterými se potkáváte, setkali jste se nebo je spatřujete při různých příležitostech, popřípadě v TV. Všimněte si, jaký mají postoj, jak se pohybují, jak kladou nohy, drží hlavu, jak jsou zatuhlí, nehybní, kyfotičtí atp. To vše má vliv na jejich vzezření, stabilitu, pohyby, vnitřní a vnější krásu.

80% lidské populace, 2/3 dětí

má problémy s bolestmi zad důsledkem špatného držení těla
a malé pohybové aktivity

USA zaznamenaly 600 % nárůst operací páteře. 90% z dotázaných lékařů by operaci páteře odmítlo.
Cviky na zdravotní problémy
Skolioza, Výhřez ploténky, Bolest hlavy, Lordoza, Kyfoza, Páteř, Krční páteř, Bederní páteř, Neplodnost, Těhotenství, Inkontinence, Bolest kloubů, Vysoký tlak, Platfus, Halux, Digitální poruchy ...   

Jednotlivé cviky, soubory cviků nelze podle diagnóz, nemocí selektovat. Jedná se o celostní cvičení; relax, posilování, stabilizaci, mobilizaci, zlepšení nálady, uvolnění stresu.
Provádění doporučených cviků působí komplexně a jsou lektory citlivě postupně určovány podle věku, vnímání, osvojování, zvládání od jednodušších po náročnější, vsedě, stoje a kleče. Pravidelným zdravotním cvičením lze relaxovat, regenerovat, zlepšovat a stabilizovat. Jedná se např. (Diagnózy) o skoliózy, lordózy, kyfózy, plochou nohu, spadlou klenbu, inkontinenci, pánevní dno, bolesti hlavy, redukci váhy a v neposlední řadě i duševní pohodu, vyrovnanost a další.

REGENERACE A RELAXACE
Endorfin - průvodní efekt cvičení, tlumí bolesti, zlepšuje náladu, evokuje pocit štěstí.
Sportovcům a všem bez rozdílu věku
Kopaná, Hokej, Tenis, Golf, Tanec, Bruslení, Šachy, Košíková, Volejbal, Házená, Plavání, Cyklistika, Lyžování, Motorismus, Vzpírání, Kulturistika, Běh, Střelba, Jízda na koni, Baseball atd.
Přetěžování
Ve vrcholovém sportu spojeným s podávanými výkony a přetěžováním, kdy není dostatečně balancován stav svalového řetězce, nedochází ke správnému uvolnění a regeneraci a nastává tendence sebepoškozování.
Kondice, vyšší výkony
Mnoho našich i světových vrcholových sportovců by mohlo efektivněji zvyšovat kondici, výkony, relaxovat a regenerovat doporučenými cviky pod odborným vedením lektora.
Regenerace
Soubory sestav SMS mohou spirální stabilizací regeneraci posunout na vyšší úroveň účinnosti a efektivnosti a napomohou k lepšímu uvolnění napětí svalstva, vyšší flexibilitě, mobilitě, formování postavy a kondici. Který špičkový sportovec by si to nepřál. Lze toho docílit nenásilnou přirozenou a přitom levnou formou.
Všichni, ale především sportovci, by se měli osobně i prostřednictvím trenérů a manažerů zajímat a rozhodně se seznámit s poznatky SMS "Zdravé páteře" v oblasti revoluční relaxace a regenerace. Předcházet zbytečnému sebepoškozování a uplatnit metodu zdravého zvyšování výkonnosti.Podrobnosti konzultujte, žádejte přednášku.

Doporučujeme - regenerujte, relaxujte s "Zdravá páteř"!

Návrat na obsah