Erotika - hodnotný život se skoliózou - Zdravá Páteř

Zdravá páteř
Přejít na obsah

Erotika - hodnotný život se skoliózou

Hodnotný život se skoliózou, zdravotním postižením

Průvodním jevem zdravého, volného a vhodného pohybu je radost ze života, optimismus a veselá mysl. Nenáročným, pravidelným cvičením SMS, které s sebou přináší celkové zkvalitnění života, lze docílit zlepšení zdravotních komplikací nejen pohybového aparátu u různých diagnóz. Začněte a vytrvejte, ač jste kdokoliv. Věnujte několik minut denně svému tělu. Po čase zjistíte, že Vám pohyb neškodí, ale navíc dělá radost a skvěle vám svědčí.
Citujeme.
"Můj život se skoliózou byl a je značně těžký a omezený.
Nemohla jsem a nemohu přenášet těžší věci. Bolestmi jsem byla omezována natolik, že jsem musela odpočívat a co nejčastěji zaujímat vodorovnou polohu. Měla jsem závratě, nevydržela jsem dlouho chodit, stát a sedět. Lapala jsem po dechu a srdce se mi chystalo vyskočit z hrudi. Byla jsem zoufalá. Moje pracovní úsilí bylo omezováno. Moje záliba v cestování byla rovněž redukována na krátké vzdálenosti.

To vše se zásadně změnilo poznáním metody SMS - spirální stabilizace.
Začala jsem ji, po mnohých konzultacích, lekcích cvičení, tvrdě a systematicky ve svůj prospěch uplatňovat. Výsledky se dostavily. Zpevnil se mi svalový korzet, který podpořil držení těla a stabilizoval skoliózu.

Zvládám déletrvající chůzi, jízdu vlakem, autem a užívám si vzdálených destinací dovolených, na které si cvičební pomůcku beru s sebou. Dokonce na letištích, při déletrvajících přesunech, mne manžel donutí k aplikaci SMS a cvičí se mnou. V tu chvíli jsme raritou.
Upravilo se mi rovněž dýchání, zvýšila se mi kapacita plic, kterou jsem měla rapidně sníženou. Nemám obavy, že mi páteř "praskne", jako by tomu mohlo být po provedeném operativním zákroku.
Pracuji. Přednáším, poskytuji konzultace, vyučuji, zkouším a uděluji certifikáty. Propaguji a aplikuji cvičení SMS. Jsem šťastná. Se skoliózou se dá hodnotně žít. S podporou milující rodiny ještě lépe."

Přečtěte si, co píší naši klienti. Reference

 
Copyright Zdravá páteř 2012 - 2019
Lektor SMS / SPS
Postura
Poznatky
Reference
Ceník
Skolioza
Děti, skolioza
Život se skoliozou
Diagnózy
Výhřez ploténky
SMS/SPS v médiích
Televize
Rozhlas
Tisk
Publikace
Spiralstabilization WORLD
Courses UK
Books in English
Návrat na obsah